Cyklostezkou údolím Bečvy

Cyklostezkou údolím Bečvy, Česká republika, 29.9.2017, Snídaně

Cyklostezkou údolím Bečvy

Cyklostezkou údolím Bečvy
Termín:
29.9. – 1.10.2017
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:111927512
260 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Začínat budete na Soláni a na Pustevnách.
Za doktorem Martinem do Velkých Karlovic.
Čeká vás příjemná jízda pestrou krajinou. Vždyť část cyklostezky je vedena po nově vybudovaných úsecích s vyloučením motorové dopravy. Menší část trasy je vedena po málo frekventovaných místních komunikacích a zpevněných lesních a polních cestách a skutečné minimum trasy zatím musíte absolvovat po silnicích. Co můžete cestou vidět? Krásnou přírodu Beskyd, valašské dřevěnice roztroušené po obcích a městečkách regionu nebo soustředěné v rožnovském skanzenu.
Ubytování
penzion Valašské Meziříčí.
Program
1. den: odjezd v ranních hodinách, přesun na Moravu. VSETÍNSKÁ BEČVA – můžete se těšit na krásnou přírodu Hornovsacka. Cyklotrasa Soláň 863 m – Velké Karlovice – Karolínka – Nový Hrozenkov – Vsetín (možnost ukončení trasy, celkem 45 km) – Valašské Meziříčí 284 m, celkem 65 km. SOLÁŇ – vrch umělců je od pradávna považován za jedno z nejkrásnějších míst v Beskydech. Panoramatické výhledy na Beskydy. VELKÉ KARLOVICE – po stopách doktora Martina. Karlovské fojtství je národní kulturní památkou, národopisné muzeum. Pozoruhodný dřevěný barokní kostel. KAROLÍNKA – soubor roubených staveb, sklárna. NOVÝ HROZENKOV – památky lidové architektury. HUSLENKY – malebná obec.
2. den: ROŽNOVSKÁ BEČVA – část cyklostezky patří k vůbec nejmodernějším u nás a provede vás kromě jiného i významným valašským městem Rožnovem. Cyklotrasa Pustevny 1020 m – Horní Bečva 545 m – Rožnov pod Radhoštěm (možnost ukončení trasy, celkem 30 km) – Zubří – Zašová – Valašské Meziříčí 284 m, celkem 45 km. PUSTEVNY – nejnavštěvovanější místo v Beskydech. Dřevěné stavby Dušana Jurkoviče jsou národní kulturní památkou. Možnost vycházky přes vyhlídku Cyrilku k soše pohanského boha Radegasta, případně až na vrchol Radhoště. Panoramatické výhledy. RADHOŠŤ 1129 m – posvátná hora. Kaple a sousoší Cyrila a Metoděje, turistická chata. Panoramatické výhledy. HORNÍ BEČVA – rozlehlá horská obec. ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Valašské muzeum v přírodě je národní kulturní památkou. Přes 100 památkových objektů je soustředěno ve čtyřech areálech. Návštěvníkům jsou k dispozici pivní lázně. VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – historické centrum je památkovou zónou.
3. den: BEČVA – trasa vás z valašských kopců úzkou Moravskou bránou dovede až do hanáckých rovin. Cyklotrasa Valašské Meziříčí 284 m – Teplice nad Bečvou – Týn nad Bečvou – Lipník nad Bečvou – Přerov (možnost ukončení trasy, celkem 55 km) – Troubky – soutok Bečvy s Moravou – Tovačov 195 m, celkem 70 km. TEPLICE N. B. - jedny z nejkrásnějších moravských lázní, aragonitové jeskyně. HELFŠTÝN – rozsáhlý hrad, expozice historické mincovny a uměleckého kovářství. TROUBKY – obec na soutoku Bečvy a Moravy. TOVAČOV – renesanční zámek s proslulou Spanilou věží. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.
Stravování
snídaně. Možnost dokoupení večeří za celkovou cenu 260,- Kč.
Slevy
I.
a) DĚTSKÁ - slevu ve výši 10% ze základní ceny, nejvýše 1 000,- Kč, poskytujeme dětem do 15 let. V případě, že i obchodní partner (například ubytovatel) poskytne slevu, může CK přiznat slevu vyšší.
b) DĚTSKÁ - slevu ve výši 30% ze základní ceny poskytujeme dětem a juniorům do 21 let při účasti dvou dospělých osob.
c) SPHERE CARD - slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme držitelům věrnostní karty Sphere card. Je nutné předložit kartu nebo zaslat její fotokopii.
d) KČT - slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme členům Klubu českých turistů. Je nutné předložit kartu Členský průkaz nebo zaslat její fotokopii.
e) STUDENTSKÁ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme juniorům do 21 let, studentům do 26 let po předložení průkazu.
f) VĚRNOSTNÍ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme klientům, kteří se v období 2013 - 2016 zúčastnili alespoň tří vícedenních zájezdů s naší cestovní kanceláří. Tato zlevněná cena je uvedena za cenou základní (za lomítkem) Klienti, kteří uplatňují nárok na tuto slevu, musí ve smlouvě o zájezdu uvést název (nebo alespoň cílovou zemi) a rok nejméně tří zájezdů, kterých se zúčastnili v posledních čtyřech letech. Sleva se neposkytuje spolucestujícím nebo rodinným příslušníkům, kteří na ni nemají nárok.
g) SOKOLSKÁ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme členům České obce sokolské. Je nutné předložit členský průkaz nebo zaslat jeho fotokopii.
h) SKUPINOVÁ - slevu ve výši 4 - 5% ze základní ceny, nejvýše 500,- Kč (zlevněná cena), poskytujeme skupinám nad 6 osob.
i) SENIORSKÁ - slevu ve výši 2% ze základní ceny poskytujeme seniorům nad 60 let.
OZP - slevu ve výši 5% ze základní ceny poskytujeme pojištěncům oborové zdravotní pojišťovny. Je nutné předložit kartu pojištěnce nebo zaslat její fotokopii.
Jednotlivé slevy nelze slučovat. Je nutné využít tu, která je pro klienta výhodnější. Slevy se nepočítají z doplatků - například z pojištění nebo stravování.
II.
Slevu 100,- Kč poskytujeme za včasný nákup, tj. při podání smlouvy o zájezdu s dodržením termínu splatnosti zálohy a doplatku (dle Všeobecných podmínek cestovní kanceláře) více než 3 měsíce před jeho konáním u zájezdů s cenou vyšší než 4 000,- Kč.
Tuto slevu lze sloučit s případnou slevou v bodě I.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Hoška Tour - Lubomír Hoška, IČ 43518621.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK