Hotel 4* Andalusie pro seniory

Hotel 4* Andalusie pro seniory, Španělsko, Španělsko pevnina, Andalusie, 17.5.2018, Polopenze
Hotel 4* Andalusie pro seniory
FM
Termín:
17.5. – 24.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:119643664
13 790 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
Popis typového hotelu: Pěkné účelně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, klimatizací, SAT TV, fénem, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí.
Poloha
Popis typového hotelu: Pěkný nedávno zrekonstruovaný hotelový komplex s příjemnou atmosférou, který se skládá ze dvou budov, se nachází ve středisku Fuengirola, cca 150 m od pláže a promenády, na kterou lze dojít podchodem pod místní komunikací. Nedaleko hotelu jsou obchody, restaurace a bary.
Sport a zábava
Popis typového hotelu: Stolní tenis, billiard a tenisový kurt (vše za poplatek).
Stravování
Polopenze bufetovým způsobem a nápoje k večeři (voda a víno).
Pláž
Popis typového hotelu: Pěkná, široká a dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od hotelu, podchodem pod místní komunikací. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).
Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy do Malagy, transfer do hotelu, ubytování, večeře, nocleh. 2. - 7. den: Snídaně, individuální volno s možností odpočinku nebo účast na některém z fakultativních výletů, večeře a nocleh v hotelu. Termín polodenního výletu v rámci zájezdu bude upřesněn na místě delegátem. 8. den: Snídaně, volno v závislosti na letovém řádu, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.
Tipy pro správnou volbu
8-denní zájezd pro seniory starší 55 let.

Navíc s každým seniorem může cestovat nesenior za stejných podmínek! Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 let bez doprovodu seniora.
Informace
Cena zahrnuje: - leteckou dopravu Praha-Malaga-Praha včetně tax a příplatků - transfer letiště-hotel-letiště - 7 noclehů v hotelu **** s polopenzí - nápoje k večeři (voda 0,35l a víno 0,2l na osobu) - 1x polodenní výlet - služby českého delegáta - zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb. Cena nezahrnuje: * příplatek na jednolůžkový pokoj (senior) 3.700,- Kč * příplatek za neseniora 2.700,- Kč * fakultativní výlety (možnost zakoupení na místě) Informace: * Zájezdy jsou určeny pro osoby starší 55 let a je nutno mít trvalý pobyt v některé ze zemí EU. * Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 lez bez doprovodu seniora. * Uvedený název hotelu a popis je orientační, konkrétní název a popis hotelu bude upřesněn cca 7 dní před odletem. * Fakultativní výlety je možné zakoupit na místě u průvodce. * Zájezdy pořádáme ve spolupráci s CK Quality Tours.
Informace
Cena zahrnuje: - leteckou dopravu Praha-Malaga-Praha včetně tax a poplatků - transfer letiště-hotel-letiště - 7 noclehů v hotelu **** s polopenzí - nápoje k večeři (voda 0,35l a víno 0,2l na osobu) - 1x polodenní výlet - služby českého delegáta - zákonné pojištění dle zákona č. 159/99 Sb. Cena nezahrnuje: * příplatek na jednolůžkový pokoj (senior) 3.700,- Kč * příplatek za neseniora 2.700,- Kč * fakultativní výlety (možnost zakoupení na místě) Informace: * Zájezdy jsou určeny pro osoby starší 55 let a je nutno mít trvalý pobyt v některé ze zemí EU. * Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 lez bez doprovodu seniora. * Uvedený název hotelu a popis je orientační, konkrétní název a popis hotelu bude upřesněn cca 7 dní před odletem. * Fakultativní výlety je možné zakoupit na místě u průvodce. * Zájezdy pořádáme ve spolupráci s CK Quality Tours.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK