Rezidence Green Garden 55+

Rezidence Green Garden 55+, Itálie, Kalábrie, 18.9.2017, Polopenze

Rezidence Green Garden 55+ starstarstar

Rezidence Green Garden 55+
Termín:
18.9. – 25.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:108618154
12 490 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
Villaggio Green Garden Club se nachází na Tyrhénském pobřeží Kalábrie, v překrásném zálivu v blízkosti městečka Briatico, kde se každý týden konají trhy. Nachází s cca 100 m od soukromé pláže s jemnými oblázky, která je vybavena slunečníky, lehátky, kabinkami na převlečení, sociálním zařázením , barem a dětským koutkem.
Poznámka
* Lety z Brna a Ostravy jsou spojené, vždy s mezipřistáním na jednom nebo druhém letišti.
Cena za jednu osobu zahrnuje
- Zpáteční letenka Praha/Brno – Lamezia Terme – Praha/Brno včetně všech tax a letištních poplatků (lety z Prahy nebo Brna dle vybraného termínu, viz výše) - Transfer letiště – hotel – letiště - 7 nocí ve 4* hotelu - Polopenze formou bufetu - Sklenice vody a vína k večeři - 1x polodenní výlet Pizzo (upozorňujeme, že tento výlet může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště) - Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu - Zákonné pojištění CK pro případ úpadku - Click2claim - asistenční služba v případě zpoždění letu
Cena nezahrnuje
- Fakultativní výlety a služby - Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu - Svoz na letiště Václava Havla v Praze - Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.
Vybavení hotelu
Komplex je obklopený tropickými rostlinami a zelení, hlavně pak různorodými palmami. V turistickém komplexu najdeme bazén, bar, restauraci s terasou s výhledem na moře, recepci, parkoviště, tenisový kurt. Komplex je rozdělený na hotelovou část, kde nacházejí pokoje v na přízemí nebo v 1. poschodí s balkonem či terasou, a rezidenční část, kde se nacházejí apartmány v přízemních vilkách s vlastním vchodem a terasou. Recepce, bazén, bar, restaurace, tenisový kurt, Wi-Fi (za poplatek), plážový bar, plážový servis zdarma, shuttle bus. Upozorňujeme, že v bazénu může být vyžadováno použití koupací čepice.
Vybavení pokoje
pokoje s možností až dvou přistýlek jsou umístěny v přízemí či v prvním patře a jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, LCD TV a chladničkou.
Stravování
Polopenze
Pláž
Tyrhénské moře, vzdálenost od pláže cca 100 m, pláž je z jemného písku a oblázků, bar s toaletami, plážový servis
Poznámka
Zvířata: zakázána
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK