Sicílie pro seniory 55+ (hotel 3*)

Sicílie pro seniory 55+ (hotel 3*), Itálie, Sicílie, 27.5.2018, Polopenze

Sicílie pro seniory 55+ (hotel 3*) starstarstar

Sicílie pro seniory 55+ (hotel 3*)
FM
Termín:
27.5. – 3.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:122451679
13 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
Villa Athena leží přes ulici od Sporting Baia. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, sat. TV, elektronickým trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.
Poloha
Popis typového hotelu: Villa Athena je 3* depandancí 4* hotelu Sporting Baia, od kterého je vzdálena cca 30 m přes ulici. Pláž nádherné zátoky Naxos se pak nachází cca 50 – 100 m od Villa Athena. Vzdálenost od letiště je 65km a centrum letoviska s obchody je vzdáleno pouhých 100 m. Klienti ubytovaní ve Villa Atheně využívají služeb hotelu Sporting Baia vč. restaurace, kde je servírována polopenze. Můžete zde relaxovat v salonu krásy, fitness centru sauně, u vnitřního bazénu nebo přímo na pláži u hotelu.
Středisko
Sicílie
Vybavení
Hotel Sporting Baia disponuje recepcí, hlavní restaurací, dvěma bary, fitness centrem (za poplatek), vnitřním bazénem a spa centrem (za poplatek). Na střeše se nachází rozlehlá terasa s posezením, ze které se můžete kochat výhledem na pláž a přilehlé hory.
Stravování
V hotelu Sporting Baia. Rozšířená kontinentální snídaně bufetovou formou. Večeře servírované výběrem z menu, salátový bufet.
Pláž
Pláž s hrubozrnným pískem se nachází cca 50 - 100 metrů od hotelu.
Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy na Sicílii - přímé lety, transfery do hotelu, ubytování, večeře, nocleh. 2. - 7. den: Snídaně, individuální volno s možností odpočinku nebo účast na některém z fakultativních výletů, večeře a nocleh v hotelu. Termín polodenního výletu v rámci zájezdu bude upřesněn na místě delegátem. 8. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.
Upozornění
Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.
Cena nezahrnuje
* příplatek za jednolůžkový pokoj (senior) 3 700,- Kč * příplatek za neseniora 2 700,- Kč * fakultativní výlety (možnost zakoupení na místě) * místní pobytovou taxu (splatná na místě)
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu Praha - Catania - Praha včetně tax a příplatků * transfer letiště - hotel - letiště * 7 noclehů s POLOPENZÍ * 1x polodenní výlet (upozorňujeme, že tento výlet může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště) * služby českého delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK